نظم سامان شهرموسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی تحت نظارت مرکز انتظام ناجا

چشم انداز

   

با استعانت از خداوند متعال، در سایه خون شهیدان انقلاب اسلامی و در چهارچوب رهنموردهای معظم له با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد، متعهد، متخصص و مسئولیت پذیر و همچنین توجه به آخرین دستاوردهای علمی- پژوهشی و تجربیات  نیروی انتظامی و موسسات رقیب در زمینه مسائل و مباحث حفاظتی و مراقبتی

موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم سامان شهر موسسه ای خواهد بود که خدمات ممتازی را در بالاترین سطح  ممکن با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه و با تلفیق علم و عمل نظر احاد مردم را نسبت به جایگاه این موسسات در تامین امنیت در جامعه تغییر خواهد داد. موسسه ما همواره با مد نظر قرار دادن اصول علمی مدیریت و انتخاب شیوه های مناسب در مسیر رشد و بالندگی گام بر می دارد و بالاترین سهم بازار را در زمینه فعالیت های خود کسب خواهد کرد.

موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم سامان شهر با بیش از 12 سال سابقه به دنبال ارائه خدمات حفاظتی و مراقبتی متناسب با نیاز جامعه و مشتریان است. ما معتقدیم که رسالت ما اشاعه، ترویج و بالا بردن سطح امنیت و آرامش هرچه بیشتر در جامعه است.

ویژگی بارز ما استفاده از نیروی انسانی تحصیلکرده ، آموزش دیده با روابط عمومی عالی در مراکز فعالیت است.  ما درصدد هستیم به پشتوانه سابقه درخشان، تجارب و به تبع آن میزان اعتبار اجتماعی خود به معنای وسیع کلمه مفهوم سرمایه های اجتماعی و نوآوری در خدمات حفاظتی و مراقبتی را در حوزه فعالیت های خود عملیاتی کنیم .

 موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی نظم سامان شهر به عنوان یک موسسه پیشرو در زمینه ارائه خدمات حفاظتی و مراقبتی، خود را در قبال جامعه مسئول می داند و بر آن است تا از طریق مستند سازی تجربیات،  همفکری با اساتید و صاحبنظران در زمینه فعالیت های مرتبط و نیز شرکت در سمینارهای آموزشی و پژوهشی و در نهایت حمایت مادی و معنوی از ایده های نو و خلاقانه به سهم خود به فعالان این عرصه که در صدد خدمت به جامعه هستنند کمک نماید.